This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 8.33 UAH.

Про нас

Розробка та створення сучасних веб-сайтів +38 (098)-63-85-662

Про нас

MAKSYMCHK WEB DEVELOPMENT

заснована в 2009 році молодим, прогресивним, креативним фанатом веб технологій, який поєднує в собі і веб-розробника, і дизайнера і маркетолога, ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно підвищує свій професійний рівень і готовий взятися за проекти будь якою складності зробивши виклик сам собі!!!!

В кожний проект вкладаю свій досвід і знання для досягнення максимально високих результатів та якнайкращого втілення задумів клієнтів.

Моя мета — змінити бізнес підприємців таким чином щоб він приносив прибуток, а також про компанію чи певних осіб знало якнайбільше людей за допомогою он-лайн технологій, що дасть можливість не тільки ефективно рекламувати товари та послуги, але й збільшувати кількість потенційних замовників для розвитку вашої справи.

Для більш детального ознайомлення пропоную відвідати розділ «НАШІ РОБОТИ», де презентовані проекти для моїх клієнтів

Якщо Ви вважаєте, що за допомогою інтернет ресурсу Ви зможете вивезти свій бізнес на новий, більш високий рівень, але не знаєте з чого почати чи просто бажаєте отримати консультацію, чи ознайомитися з якимось проектом детальніше, просто зв’яжіться з нами.

Звернувшись до нас Ви не пожалкуєте, натомість отримаєте професійну, кваліфіковану підтримку Вашого проекту постійно. Адже з кожним з наших клієнтів ми підтримуємо зв’язок, і з задоволенням на їх прохання удосконалюємось!!!!!